15 образів Олени Зеленської від українських дизайнерів

6 лютого відзначає 45-річчя Олена Зеленська. За останній рік перша леді України відвідала десятки заходів і щоразу вражала не лише влучними промовами, а й продуманими до деталей вбраннями. Для кожної публічної появи Зеленська одягала речі від українських дизайнерів, бо вважає за необхідне використовувати свій статус для підтримки та презентації вітчизняних брендів на міжнародній арені. В честь дня народження зробили підбірку кращих образів Олени Зеленської.

Костюм Lake Studio

Під час зустрічі із королем Великої Британії Чарльзом ІІІ перша леді була одягнена у вбрання Lake Studio — коричневий костюм з колекцій The Roots з вишивкою ришельє на рукавах.

Спідниця-олівець та подовжений жакет Litkovskaya

Під час візиту до Білого Дому Зеленська зʼявилася в костюмі авторства дизайнерки Лілії Літковської. Подовжений жакет та спідницю-міді зі щільного шовку блідо-жовтого відтінку доповнили блакитні туфлі-човники.

Брючний костюм A.M.G

Перед Конгресом США Зеленська виступила в чорному костюмі в поєднанні з білим жилетом. Символічно, що вишивка на жилеті – це фрагмент орнаменту традиційної сорочки Східної України, що зараз потерпає від війни.

Сукня Litkovskaya

На зустріч з Держсекретарем США Ентоні Блінкеном Олена Зеленська вдягнула сукню дизайнерки Лілії Літковської. Вбрання вирізнялося прямим кроєм, довжиною міді, накладними кишенями, довгими рукавами та коміром-шаликом, що став головним акцентом сукні. Доповнили образ прикраси від Gunia Project і Guzema з колекції «Незалежна».

Костюм The COAT by Katya Silchenko

На другому саміті перших леді і джентельменів Олена Зеленська з’явилася в костюмі прямого крою українського бренду The COAT by Katya Silchenko. Вбрання молочного кольору вона доповнила прикрасами зі спільної колекції Guzema Fine Jewelry і GUNIA Project.

Вишиванка Gaptuvalnya

Для привітання українців з Різдвом за юліанським календарем 7 січня перша леді України вдягнула вишиванку від бренду Gaptuvalnya. Лляна сукня вишита за мотивами української традиційної сорочки, а саме – орнаменту «Гранатова лоза», що здавна вважається символом достатку та початку нового життя.

Вишиванка Must Have

Цьогоріч Олена Зеленська відвідала Всесвітній економічний форум у Давосі, де презентувала українську формулу миру. На дискусійній панелі Перша Леді зʼявилася в білій лляній вишиванці із геометричним квітковим візерунком від бренду Must Have. Доповнили образ широкі чорні брюки ARTEMKLIMCHUK. 

Костюм Gasanova

На засіданні Європарламенту перша леді України зʼявилася в костюмі  бренду Gasanova. Він складається з двобортного злегка подовженого приталеного жакета та широких брюк зі стрілками. Особливістю жакету є вишивка ручної роботи у вигляді поєднання квітів, листя та кетяг калини.

Біла блуза та чорні брюки ARTEM KLIMCHUK

Під час робочої поїздки до Нью-Йорку Олена Зеленська відвідала Меморіал 9/11 та Український музей. Для виходу перша леді вдягнула вишиту білу блузу та широкі штани від дизайнера Артема Климчука. Доповнив образ пояс Gunia Project, на якому вишиті слова «сила», «воля» та «сміливість», а також сережки з колекції «Незалежна» від Guzema x Gunia Project.

Сукня A.M.G.

Першу леді України запросили на похорони королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Напередодні траурної церемонії Зеленська зустрілася з принцесою Уельською Кейт Міддлтон, під час якої була одягнена в чорну сукню міді A.M.G. Вбрання доповнила брошка з колекції Guzema Jewelry Х Gunia Project.

Вишиванка ETNODIM

Для онлайн-виступ перед українськими дітьми та батьками у Великій Британії Зеленська вдягнула вишиванку. Сорочка, під назвою «Сміливість», виконана в блакитно-білих кольорах з вишитими містами-героями.

Вишиванка ARTEM KLIMCHUK

 В 2020 році до святкування Дня Незалежності Олена Зеленська обрала вишиванку “білим по білому” від дизайнера Артема Климчука. Через два роки, на День Незалежності у 2022 році, вона повторила свій образ.

Вишиванка Foberini

Ще одна вишиванка серед образів першої леді – сорочка українського бренду Foberinі з білого льону та білою вишивкою у вигляді квіткового орнаменту. В ній Зеленська зʼявилася під час презентації програми протезування американській бізнес спільноті, дипломатичному корпусу та представникам української діаспори у США.

Брошка GASANOVA

Під час візиту до Польщі Олена Зеленська виступила на відкритті Варшавського безпекового форуму. На заході перша леді з’явилася в костюмі the COAT by Katya Silchenko, а доповнила вбрання золота брошка у вигляді України з камінцем на місці Донецька. Над створенням прикраси працював бренд GASANOVA. 

Костюм SIX

Для знайомства з новообраним премʼєр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком Олена Зеленська вдягнула чорний костюм з білим комірцем бренду SIX, а доповнили образ чорні туфлі-човники.