5 надихаючих фільмів про моду минулих часів

Не кожна війна точиться проти ворога. Часто найважча боротьба йде зі своїми страхами, сумнівами та зневірою оточення. Але якщо тебе веде мрія і надихає прекрасне – перемога неминуча. Дивись 5 фільмів про моду та приголомшливі шляхи тих, хто її створює на Volia TV!

«Диявол носить Prada» 

Молода й амбіційна Енді Сакс мріє підкорити Нью-Йорк і стати видатною журналісткою. І її зовсім не лякає, що єдиною сходинкою до кар’єри неочікувано виявилась посада помічниці деспотичної редакторки найвпливовішого журналу мод – Міранди Прістлі. Не біда, що Енді зовсім не цікавиться фешн-індустрією, не знає назв брендів і вважає цей напрямок несерйозним для справжнього професіонала. Варто протриматися всього рік – і перед дівчиною відчиняться двері до всіх великих журналів. Та все виявилось не так просто. Щоб утриматися на місці, де не впорались вже декілька претенденток, доведеться змінити себе, оточення і власний світогляд. Чи переможе кмітливість і впертість нескінченні забаганки начальниці, яка показала себе справжнім дияволом у плоті? Дивіться на Volia TV!

«Помста от кутюр»

На зупинці брудного провінційного містечка, в якому роками не відбувається нічого особливого, з’являється неймовірна дама. Туфлі на підборах, жакет у талію, білі рукавички та капелюшок на бік – справжня подія. Ще б пак, адже гостя – колишня жителька міста Тіллі Даннадж, яку мешканці в дитинстві звинуватили у тяжкому злочині й відіслали у закритий інтернат. За 20 років консервативне містечко, наповнене жорстокими й обмеженими людьми, не змінилось. А от Тіллі – так. Вона стала професійною модисткою, яка працювала з найкращими кутюр’є Парижа. Стильна, сильна, впевнена в собі, вона повертається додому, щоб знайти правду і помститися винним. І це їй блискуче вдається, адже її зброя – фантастична паризька мода, яка перетворює сірих жінок на небачених красунь.

«Круелла»

Подивіться на екстравагантну Круеллу де Віль з діснеївського мультфільму «101 далматинець» під новим кутом!

На початку свого життя Естелла, ще далека від майбутнього лиходійства, була творчою дівчинкою з гарним смаком. Вона захоплюється модою і мріє стати дизайнером одягу. Як і в багатьох, в неї є і темна сторона особистості – скандальна і непримирима, яку мама Естелли жартівливо називає Круеллою. Коли дівчинку вчергове вигнали зі школи, вони вирушають до Лондона. Але через нещасний випадок мама гине, і Естелла опиняється сама на вулицях міста. Саме твердий характер дозволив їй вижити й рухатись уперед.

Вже доросла Естелла працює прибиральницею в модному універмазі, і доля зводить її з кумиром дитинства – знаменитою баронесою фон Хельман. З цього знайомства починається здійснення мрій про дизайн одягу, протистояння талантів і відкриття страшних таємниць, похованих часом.

«Коко до Шанель»

Коли в книгу історії світової моди вже закарбувалося ім’я величної Коко Шанель, дуже цікаво зазирнути в самий початок і пройти шлях успіху разом з нею. «Коко до Шанель» – це фільм-біографія, драма про те, як маленька дівчинка, що виросла в жіночому монастирі, досягла вершин успіху і визнання епох. Життя Габріель (в майбутньому Коко) не було простим. Довгий час її оточенням були маргінали та повії, а шлях до високої моди вона почала з роботи модисткою у найвідомішої куртизанки Парижа. Вдень вона шила, вночі – співала у кабаре. З цього дивного коктейлю суворого виховання, сміливості й природного кокетства народився власний стиль, який став класикою на сторіччя.

«Сніданок у Тіффані»

Коли власне життя не приносить щастя, можна закреслити минуле й вигадати собі нову реальність. Завести кота без імені, ховати телефон у валізу, розважатися до ранку і мріяти про Тіффані, не маючи за душею ані цента.

Так легко не вірити в кохання, коли воно оминає стороною. Але приходить час, і наївна, ексцентрична, легковажна дівчинка, що живе одним днем і мріє про багате заміжжя, опиняється на роздоріжжі. Весела, легка та добра комедія з незрівнянною Одрі Хепберн – найкращий вибір на всі часи!

Проведіть 5 вечорів з Volia TV, занурившись у світ краси, натхнення і величних досягнень. Попереду ще багато цікавого!