Ali Saulidi розробив модель тактичного взуття для українських військових

Український бренд взуття Ali Saulidi випустив першу модель тактичного взуття під назвою UA Defender. Пара представлена у пастельному кольорі з невеликим ярликом у вигляді прапору України, а на устілці напис – «Смерть ворогам». Перші безкоштовні зразки бренд вже виготовляє на запит наших військових.

Виготовляється взуття зі шкіри, нубука та вологовідштовхуючої кондури (товстої нейлонової тканини), а підошва – з гнучкого поліуретану з підвищеною стійкістю. Модель розрахована на теплу пору року і температурний режим в діапазоні +5 – +35 С.

«Ми поставили завдання виготовити демісезонні тактичні черевики на весну-літо та теплу осінь. Основні характеристики: легкість, гнучкість, гарна фіксація на нозі, дихаючі, але міцні, матеріали та зносостійка підкладка. Також здубльований м’який кант для захисту кісточки», – говорить Алі Сауліді.

За словами дизайнера, щоб здешевити тираж, необхідно набрати замовлення на 500 пар. Таким чином можна знизити собівартість до 1300 грн за пару. Сауліді закликає меценатів та всіх небайдужих долучитись та підтримати запуск тиражу.

Реквізити для перерахування коштів:

Карта Монобанк: 4441 1144 1148 2779

PayPal: Sales@ali-saulidi.com