!!!

Apple допоможе провести перепис населення в Україні

Міністерство цифрової трансформації України та Apple підписали документ про співпрацю. Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе електронний перепис населення разом з Apple. Реалізувати цей проєкт планують у 2023 році.

Україну вперше відвідав Директор зі взаємодії з органами державної влади країн та регіонів у компанії Apple Марк Леннон. Він зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським та міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим. А також підписали «Меморандум про взаєморозуміння».

Apple також забезпечить підтримку у використанні та вдосконаленні застосунку Дія на базі операційної системи iOS, а ще займеться підвищенням цифрової грамотності українців спільно з Мінцифрою. А також створюватимуть ініціативи щодо залучення цифрових технологій у сфері охорони здоров’я.«Для нас одним з головних пріоритетів – діджиталізувати усі державні сервіси, роботу органів державної влади», — сказав Президент України Володимир Зеленський.

У вересні 2021 року в ході робочого візиту української делегації до США на чолі із Президентом України Володимиром Зеленським та керівництвом Міністерства цифрової трансформації відбулась зустріч з топменеджментом компанії Apple. Обговорили різні сфери співробітництва з компанією. Команда Мінцифри та представники Apple перебували в постійному контакті щодо розвитку спільних проєктів та розширення присутності компанії на українському ринку.