Back to basic з осіньою колекцією MY x MY

Основна концепція колекції – бажання дослідити важливість поваги до базових речей у житті, коріння, що робить нас здатними вистояти у будь-яку годину. Класичні вироби у нових конструктивних рішеннях – акцент цієї колекції. Намагаючись створити капсульну лінійку речей, що зможуть супроводжувати власницю у радощах чи тривогах її повсякдення, команда MY x MY звертається до нейтральної палітри та приємних на дотик матеріалів.

Палітра колекції представлена природними кольорами, притаманними осінньо-зимовому періоду: чорним, коричневим, сірим, синім та молочним. Яскраві акценти створено завдяки відтінкам бірюзового та фуксії. Прямі максі пальто з об’ємними плечима та штани-карго з акцентними кишенями – дизайнерське рішення, натхненне трендом на андрогінні силуети. Особливе місце у капсулі FW 2022/2023 посідають кардиган об’ємного крою з автентичним орнаментом та речі зі щільного деніму, які вперше з’явились в асортименті бренду.

«Створюючи колекцію осінь-зима 2022/2023, ми намагались передати базові відчуття свободи, комфорту, гідності та власної ідентифікації», — зазначають засновниці бренду сестри Яна та Мар’яна. Оспівуючи щирість, комфорт та прості радощі життя, команда MY x MY створила лінійку речей, що надихають цінувати кожен момент, даючи собі відпочити від складнощів як в особистих справах, так і у стилі.