9 безкоштовних освітніх курсів для українців

Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну десятки відомих вітчизняних та іноземних компаній продемонстрували свою підтримку українцям, надавши вільний доступ до своїх послуг. Зібрали для вас добірку корисних курсів, завдяки яким ви зможете здобути нові знання або апгрейднути вже існуючі.

1. SEO & Linkbuilding курс для українців

Якщо ви мрієте освоїти технічну спеціальність або ж IT-сферу, можете це зробити із легкістю, доєднавшись до сім’ї Boosta.  

Що саме пропонує Boosta для студентів: доступ в особистий кабінет із записами занять і додатковим матеріалом та презентаціями, доступ в закритий telegram-чат для нетворкінгу, пiдтримку куратора та ментора під час всього навчання. А також тестування для перевірки знань, 3 QA сесії під час навчання, розбір найскладніших тем з експертами та куратором та створення і захист проєктної роботи на основі реального бізнесу клієнта.

2. Курси від Genius online  

Genius відкриває всі професійні курси для українців безкоштовно, щоб ви могли швидко оволодіти високооплачуваною професією та отримати можливість працювати дистанційно в компанії або фрілансити по всьому світу. Курси, які доступні: Комплексний інтернет-маркетинг, SMM-фахівець, Project-manager, Інкубатор онлайн шкіл, HR-manager, Телепорт, SMM Agency, TIK-TOK для підприємців, SEO-фахівець, РРС-фахівець та багато інших.

3. Курси дизайну від Creative Practice

Українська платформа cases.media відкрила доступ до всіх своїх курсів дизайну: “Основи дизайну”, “Робота з After Effects”, “Графічний дизайн, композиція”, “Основи вебдизайну”, “Робота з Figma”, “Робота з Photoshops”, “Робота з Illustrator” та інші. 

4.  SMM і таргетинг з нуля

Boosta academy дає безкоштовний доступ до своїх курсів. Потрібно просто заповнити google-форму у шапці їхнього профілю в Instagram.

5. thecapster.com

Фріланс, копірайтинг та інтернет-маркетинг — платформа зробила безкоштовний доступ на 1-4 місяці до своїх курсів, серед яких є і діджитал пропозиції.  

6. Projector

Projector надали доступ до 12 відеокурсів humanitarium. Аби долучитися до будь-якого курсу, ви маєте ввести промокод на сайті prjctr.com.

7. Prometheus

Платформа надала доступ до всіх україномовних курсів на різну тематику. Вам потрібно лише зареєструватися на сайті https://prometheus.org.ua.

8. Coursera

Освітня платформа Coursera доступна для всіх українських студентів. Понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera буде безкоштовним. Реєстрація для закладів вищої освіти відкрита за посиланням. Є чудова можливість отримати фінансову допомогу, аби долучитися до платних курсів Coursera. Для цього потрібно подати заявку в розділі «Financial Aid available» на сторінці обраного курсу. Платформа також  пропонує безкоштовний курс про вторгнення РФ в Україну від Мічиганського університету. Ви зможете дізнатися про історію конфлікту між Україною та Росією, вплив російського військового вторгнення в Україну та можливості підтримки українського народу. 

9. Книги у застосунку Yakaboo

Всі аудіо та е-книжки в додатку Yakaboo тепер безкоштовні для всіх українців. Команда Yakaboo хоче, аби у ці непрості часи війни ми мали доступ до книг, могли заспокоїтись, почитати разом з близькими, відволікти дітей від подій навколо.