Born in Ukraine: костюми L’eskizzo, в яких хочется жити

Український бренд L’eskizzo презентував літню колекцію, яка присвячену Україні – «Born in Ukraine». Попри важкий час, бренд продовжує працювати та йти обраним шляхом, фокусуючись на створенні бездоганних костюмів. 

Український бренд L’eskizzo презентував літню колекцію, яка присвячену Україні – «Born in Ukraine». Попри важкий час, L’eskizzo продовжують працювати та йти обраним шляхом, фокусуючись на створенні бездоганних костюмів. 

Літня колекція бренду виконана з легких натуральних тканин. Основою став чистий льон, льон в поєднанні з шовком, а також район (віскозний шовк).  Головний фокус літньої капсули – блакитний та жовтий лляні костюми та кроп-топи з жовто-блакитними бретелями. Створюючи ці речі, команда бренду прагнула висловити свою любов до Батьківщини та показати всьому світові, що Україна насправді – сильна, вільна, красива та незалежна. Серед головних відтінків літа 2022 також яскраві рожевий та синій і нейтральні молочний та білий. Традиційні костюми L’eskizzo пропонують доповнювати топами та вкороченою сорочкою. 

“Робота над цією колекцією для нас була нелегкою. Наша команда була розкидана по різних містах і країнах, але мови про те, щоб зупинити діяльність бренду, в нас не було. Весь прибуток від продажу блакитного та жовтого лляних костюмів ми передамо до благодійного фонду Маші Єфросиніної “Фонд Маша”, який зосереджується на гуманітарній допомозі жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями усіх вікових категорій», – розповідає засновниця бренду Світлана Філюк. 

Літня колекція українського бренду вже доступна до замовлення на сайті.