Тестуємо разом: TRIP:TYCH запустив доглядову косметику

Бренд нішевої парфумерії TRIP:TYCH представляє лінію косметики для догляду. Першими продуктами стануть парфумований гель для рук та тіла, а також парфумований лосьйон. Колекція – це поєднання високоякісних інгредієнтів органічного походження, стильні алюмінієві флакони, які підходять для багаторазового використання та унікальні аромати.

Обидва продукти створені на додаток до основного парфуму Nenuphar і чудово працюватимуть разом, даруючи нові звучання ароматів.

Гель та лосьйон будуть доступні одночасно у трьох самобутніх ароматах, який ви можете обрати за власним смаком:

WORMWOOD (гіркий полин) – трохи дурманний полин з приємним деревним шлейфом. Акцентні ноти: полин, цитруси, кропива та ладан.

POPPY (мак) – досить насичений аромат, у центрі якого млосний мак. Акцентні ноти: мак, амбра, лаванда та гвоздика.

MARIGOLD (чорнобривці) – свіжий трав’янистий аромат з легким гірким звучанням. Акцентні ноти: чорнобривці, базилік, трава, бадилля, мох, жасмин.

Крім того, гель має приємну текстуру і м’яко очищає шкіру без відчуття стягнутості та сухості. Він ідеально підходить для всього тіла для використання кожного дня. А легкий зволожуючий лосьйон пом’якшує шкіру, легко вбирається, не залишаючи жирних слідів. А також створює невидимий захисний шар, що допомагає утримувати вологу.