Буде весна: нова колекція JUL, що вселяє надію

Під час бойових дій виробництво бренду, що розташоване в Броварах, було повністю заблоковане без будь-якої можливості доступу до нього. JUL вдалося створити нове виробництво в більш безпечному регіоні країни, а також, завдяки нашим захисникам, частково відновити діяльність старого виробництва.

Нова колекція – це одночасно ретроспектива тієї України, яку ми знаємо і любимо, вдячність тій сильній Україні, якою вона є зараз, та очікування нової, переродженої України, яку ми полюбимо ще сильніше, хоча й здається, що сильніше вже просто неможливо. 

«Як і всі, ми чекаємо великої перемоги та справжньої весни на національному рівні. Але поки нашу маленьку виробничу перемогу ми святкуємо великою весняною колекцією».

Весняна колекція складається з трьох великих секцій – суконь, костюмів з брюками та спідницями, верхнього одягу. І звичайно, в колекції присутня традиційна для JUL велика група трикотажних виробів: від класичних бавовняних лонгслівів до в‘язаних топів. Сукні представлені як у стриманих, класичних варіантах, так і в більш грайливих – з квітковими принтами, з комірцями та оборками. Костюми виконані як у розслабленому піжамному стилі, так і в формальному, де переважно використана клітинка. А верхній одяг представлений двома об‘ємними пальтами в різних кольорах. Окремої уваги заслуговує «привіт з Одеси» – лонгслів і футболка з фото маяка і Санжійки.

Кольори також невипадкові. Жовтий – найтепліше херсонське сонце, чорний – вугілля кар‘єрів Донеччини, брунатний – вічні карпатські ліси, квітки – пахучі поля Київщини, різноманітні відтінки блакитного – очевидне посилання на найміцніше небо у світі, українське. Особливе місце посідає смужка – символ мінливості.

Частину коштів із продажу кожної речі JUL надсилає на підтримку озброєння для ЗСУ через фонд «Повернись живим».