Дар’я Білодід у кампейні Rikky Hype про силу всередині кожного

Кампейн з бронзовою призеркою Олімпійських ігор в Токіо, Дар’єю Білодід було знято в Іспанії, де наразі титулована дзюдоїстка перебуває на зборах. Зйомку присвячено українцям як нагадування про те, як необхідно триматись в тяжкі моменти. 

Дар’я була обрана героїнню кампейну, як символ неймовірної внутрішньої та фізичної сили. Спортсменка на власному досвіді доводить, що необхідно вірити в себе: якщо вірити, що ти можеш з усім впоратись – сили дійсно знайдуться. 

“Бувають дуже важкі періоди, але я розумію, якщо я здамся та опущу руки, краще не стане. Від цього я не стану успішною та щасливою. Завжди треба продовжувати йти вперед, не дивлячись на труднощі”, – ділиться Дар’я.

До осіннього дропу увійшли спортивні костюми зі світшотами та штанами-джогерами у світлих відтінках, білосніжні топи білизняного типу та комплект з топу та лосин світло-кавового відтінку.  

Для зйомки обрані іспанські пляжі, що нагадують такі близькі пейзажі півдня України. 

Бренд з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії.
“Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно”, – говорять засновники.

Rikky Hype – український бренд спортивного одягу та білизни для впевнених у собі жінок, що звикли досягати своїх цілей, та не йти на компроміси. Усі вироби гарно поєднуються між собою та доповнюють один одного: придбавши один набір, ви завжди зможете доповнити його новим топом, футболкою чи іншою новинкою, таким чином урізноманітнюючи образ.