Даша Астаф’єва у патріотичній колекції Rikky Hype

Осіння колекція бренду, обличчям якого стала українська співачка та волонтерка Даша Астаф’єва, присвячена жіночності українок, боротьбі та силі, що надихають. Героїня кампейну уособлює образ незалежної та незламної жінки, яка багато створює для своєї країни.

Виходом нової колекції Rikky Hype та Даша Астаф’єва хотіли б віддати шану жінкам, котрі кожного дня докладають великих зусиль в боротьбі за свою незалежність та незалежність нашої країни. До осінньої колекції увійшли спортивні костюми з худі та світшотами у світлих відтінках, бавовняна білизна, вкорочені лонгсліви та штани у спортивному стилі. Основними кольорами лінійки стали молочний, бежевий та кавовий.

Бренд Rikky Hype з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, на початку вторгнення навіть призупиняв роботу для повноцінної допомоги армії – детальніше про це у матеріалі. «‎Наша підтримка є цілеспрямованою для певних бригад, що є перевіреними, і де є контакти з офіцерами керівного складу, тому що ми отримуємо запити виключно на те, що дійсно потрібно»‎, – говорять засновники.

Rikky Hype – український бренд спортивного одягу та білизни для впевнених у собі жінок, що звикли досягати своїх цілей, та не йти на компроміси. Усі вироби гарно поєднуються між собою та доповнюють один одного: придбавши один набір, ви завжди зможете доповнити його новим топом, футболкою чи іншою новинкою, таким чином урізноманітнюючи образ.