«Давайте по-справжньому»: Нова рекламна кампанія Dove з співачкою Lizzo

Рекламна кампанія The Selfie Talk, за участі співачки Lizzo – частина проєкту з самооцінки, який почався ще у 2004 році.


Вона продовжує місію Dove: навчати жінок розширенню прав і можливостей, інформувати про негативний вплив соцмереж, відретушованих фото, що спотворюють реальність.

Мета  – зробити соціальні мережі більш позитивним та привабливим місцем, що розширює жіночі можливості.

Ще у 2019 році, в інтерв’ю журналу Vogue, Lizzo сказала: «Усі, хто використовують бодіпозитив, щоб щось продати – роблять це задля власної вигоди. Я від самого початку нічого не намагалась продати. Принаймні, я не намагаюсь продати себе. Я хочу продати тобі – тебе». 

«… люди більше, ніж будь-коли, борются із самооцінкою і впевненістю в собі. Це посилюється соціальним тиском і бажанням показати спотворену в цифровому вигляді версію самих себе, зміцнюючи ідею того, що наша краса в реальному житті недостатня і не заслуговує симпатій. Ось чому я разом з проєктом із підвищення самооцінки Dove, щоб ви провели «селфі-розмову» з молодою людиною у вашому житті. Це відбувається з молодими людьми всюди, так що давайте говорити про це», – сказала Lizzo у своїй заяві щодо партнерства з Dove.

Співачка опублікувала пост у своєму Instagram у вівторок, поділилася своєю ню-фотографією із підписом: «Ласкаво прошу в сезон Тільця. Щоб відсвяткувати цю подію – хочу подарувати вам невідредаговане селфі. Зазвичай я підправляю живіт і розгладжую шкіру, але, мала, я хочу показати [тобі], як я це роблю природньо. Я рада партнерству з @dove і #DoveSelfEsteemProject, котрий допомагає  нівелювати негативний вплив соцмереж і змінити розмову про стандарти краси. Давайте по-справжньому».

У 2004 році компанія Dove започаткувала масштабний проєкт з підвищення самооцінки. Уже 17 років косметичний бренд об’єднує зусилля з провідними експертами у сфері психології, здоров’я і культури тіла, щоб сформувати позитивне ставлення до себе і показати: краса – різна. І вона є джерелом впевненості, а не тривоги.

Текст: Вікторія Твердохліб