На віки віків: 6 ювелірних брендів з обручками

Уперше каблучки на знак кохання почали дарувати в Австрії наприкінці 15 століття. 

З того часу традиція набула широкого поширення, де кожна країна має свої звичаї та правила носіння обручок. Наприклад, якщо ми звикли бачити прикрасу на правій руці, то в багатьох державах Європи, в США і Японії обручки носять на лівій руці, а в Ізраїлі – на вказівному пальці. 


Як підібрати ідеальну для себе обручку, універсальної поради немає. Ми рекомендуємо орієнтуватися на зручність, прислухатися до внутрішніх відчуттів і обирати виріб, що найкраще передає ваш характер та індивідуальність. Не обов`язково, аби обручки подружжя були виготовлені з одного металу та за одним дизайном. Варто пам`ятати, що наречені – це дві різні людини, особистості, котрі вирішили стати однією сім`єю. А значить і прикраси, котрі доповнюють особистість, можуть бути різними. 

Зараз ринок обручок настільки широкий, що бренди пропонують різноманітні дизайни, від традиційної класики до авангардних форм. Тож кожен зможе підібрати свій ідеальний виріб.  

Куди можна відправитися на пошуки обручок, розповідаємо в наступній підбірці. 

SOVA jewelry house 

Основна ціль SOVA – створення нової ювелірної культури. Бренд пропонує елегантні мінімалістичні обручки та радить слідувати не моді, а власним відчуттям, підбирати прикрасу, що найкраще підкреслить особистий стиль. Вироби виконані з білого, рожевого та жовтого золота. Можна обрати каблучки з діамантовою доріжкою чи замовити виріб з гравіюванням. Крім того, бренд закликає не боятися експериментів та ділиться цікавою ідеєю, що на палець до каблучки для заручин та обручки можна додати третю акцентну прикрасу. Вона розбавить класичний тандем та зробить образ оригінальнішим.

Крім того, SOVA співпрацює з популярними реаліті «Холостяк» і «Холостячка». Команда ювелірного дому брала активну участь в підборі ювелірних образів для учасниць, а фіналісти шоу в трьох сезонах отримували діамантову каблучку від SOVA, що встигла стати бестселером бренду та отримала назву «Вибір Холостяка».

Samara James 

«Вдоволення клієнтів лежить в основі всього, що ми робимо». Компанія виготовляє вироби за найвищими стандартами якості з платини та золота. Samara James спеціалізується на діамантах Hearts and Arrow – варіант 57-гранного округлого діаманта, що має «ідеальні» пропорції та особливий малюнок. Бренд пропонує широкий асортимент обручок різноманітного дизайну та розмірів. Для охочих отримати вироби за унікальним дизайном команда надає послугу індивідуального проєктування та виробництва. Компанія має чіткі етичні принципи, тому не купує алмази незрозумілого походження. Крім цього, бренд свідомо не використовує дорогоцінні метали, при добуванні яких було вчинено шкоду довкіллю чи порушено трудові стандарти й права людини. 

Kimaї 

Молодий лондонський бренд, активно підтримує екологічне та етичне виробництво. Обручки виготовляються вручну в Антверпені з переробленого золота, а діаманти вирощуються в лабораторних умовах за унікальною технологією. Засновниці бренду запевняють, що такі камінці не відрізняються від природних за хімічним складом та фізичними властивостями. Тому це не підробка, а просто діаманти, котрі не завдали шкоди клімату. Бренд виготовляє обручки як традиційного дизайну, так і авангардні вигнуті та спіралеподібні моделі. 

Repossi 

Ювелірний дім Repossi заснований майже сторіччя тому, в 1925 році, Мейсоном Репоссі. Вироби характеризуються вишуканим дизайном, високою якістю матеріалів та поєднанням традицій і сучасних ідей. Ювелір бренду Гая Репоссі впевнено відстоює ідею, що прикраси повинні приваблювати дизайном, а не великою кількістю чи каратністю діамантів. Тому обручки виконані в мінімалістичному стилі, мають досить простий, але цікавий дизайн. Вироби складаються з однієї або декількох дуг, а загострення прикрашає діамант. Обручки виготовляються з білого, рожевого та жовтого золота. 

Charlotte Chesnais 

Засновниця бренду, Шарлотта Шесне 9 років пропрацювала в Balenciaga, займалася запуском ювелірної лінії бренду. Також консультувала Дома Kenzo, Mayet, Maison Kitsune i Paco Rabanne. Власну марку Шарлотта заснувала в 2015 році. При створенні прикрас надихалася, як сама часто зізнається, лініями людського тіла. Обручки бренду відрізняються незвичним дизайном та поєднанням дуг із білого та жовтого золота. Вироби прикрашені діамантами різного розміру, виготовлені з 18-каратного золота, що підвищує їх зносостійкість у повсякденному житті. 

De Grisogono 

Швейцарський ювелірний бренд, заснований в 1993 році італійським експертом з чорних алмазів Фаазом Груозі. De Grisogono першими почали використовувати чорний діамант в ювелірних виробах та робити акцент на цьому камені. Саме завдяки Фаазу чорний діамант набув популярності в ювелірному світі та піднявся в цінності. Вироби бренду мають характерний стиль, обручки містять великі вставки каменів, відрізняються своєю авангардністю та помпезним дизайном.  Як зазначає компанія, вони створюють вироби для сміливих та ризикових, хто не боїться відрізнятися та бути першими. 

Авторка: Варя Крат