Dress code: дроп на кожен день від Marsego

Український бренд Marsego випустив осінню капсулу в консервативному мінімалістичному дизайні, що відсилає нас до традицій шкільної форми та корпоративного дрес-коду. Це перша частина дропу, яка також містить звичні бестселери в незвичному виконанні. З цією колекцією марка повністю перейшла на роботу з італійськими тканинами та фурнітурою. Нові фактури, нові силуети — все це помітно змінилось в осінньому дропі. 

В колекції представлений базовий одяг, який залишатиметься в гардеробі на довгі роки: класичний брючний костюм пісочного та сірого кольорів, палаццо з фірмовою фурнітурою, мінімалістичні футболки та боді зі складним кроєм та напівкільцями, а також якісний денім. Звичні бестселери бренду з’являються в нових осінніх кольорах та силуетах: чорний та бежевий бомбер, юбка-шорти у шкільному стилі. Для поціновувачів елегантної класики Marsego пропонує ідеальну маленьку сукню та шорти з накладними кишенями.

“Коли ми почали активно зростати, то стикнулись з тим, що в Україні дедалі важче знаходити матеріали, які відповідала б нашим вимогам по якості. Ця колекція — результат синергії майстерності нашої української команди та італійських фабрик та їх традицій. Ми дуже задоволені, це — новий етап та новий рівень бренду”, — поділилась Марина Морозова, засновниця Marsego. 

Придбати речі з колекції можна в Instagram бренду, в магазинах у Києві, Львові чи Рівному.