Ед Ширан презентував кліп, знятий у Києві

Британський музикант Ед Ширан випустив кліп до спільного треку з хіп-хоп виконавцем Lil Baby – 2step. Зйомки кліпу відбувалися восени 2021 року в Києві, на території механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Як зазначив музикант, весь прибуток від переглядів відео на YouTube буде перераховано благодійній організації DEC для допомоги Україні.

«Я зняв відео на пісню 2step у Києві, в Україні, до початку руйнівних актів насильства. Це був мій перший візит до країни і я відчував неймовірну гостинність, перебуваючи там: від кожного члена знімальної команди до простих людей, яких зустрічав під час відпочинку. Україна – горда і незламна країна. Я вдячний за те, що мені пощастило зняти там свій кліп. Я продовжуватиму підтримувати Україну і пожертвую усі авторські прибутки від переглядів на YouTube організації DEC для допомоги Україні», – написав Ширан.

Це не вперше, коли Ед Ширан висловив свою підтримку Україні в боротьбі проти російського вторгнення. 29 березня музикант виступив на благодійному концерті Concert for Ukraine в Бірмінгемі. Ширану та іншим всесвітньо відомим виконавцям вдалося зібрати $14,7 млн на допомогу українським біженцям.