Сила. Правда. Воля: патріотична колекція O.Taje

Український бренд Siyai змінює назву і відзначає новий етап випуском великого патріотичного дропу. Від початку війни український бренд базового і трендового трикотажного одягу O.TAJE (раніше Siyai) спрямував усі сили на підтримку Збройних сил України й допомогу тим, хто нині найбільше її потребує. 

 

Бренду вдалося не лише зберегти команду і не зупиняти роботу, але й сконцентруватися на створенні нового. Вже за тиждень після початку війни бренд випустив светр із легендарним написом про «русский корабль» й інші трикотажні речі з патріотичною і національною символікою. Весь прибуток із продажу O.TAJE перераховували на підтримку української армії. Відтак, за два місяці команда передала ЗСУ понад 250 тисяч гривень.

Нині O.TAJE розпочинає новий для себе етап і знаменує його двома значущими подіями. Стара назва Siyai походила від комбінації імен засновниць Анастасії та Яни та була співзвучна з російськомовним «сияй» – залишати її такою в нових реаліях стало неможливим. Звернувшись до ДНК бренду, команда обрала нову – O.TAJE, натхненну словом «трикотаж». 

З цими важливими змінами O.TAJE презентує патріотичний дроп «Сила. Правда. Воля», сповнений символізму і любові до України. В його основу лягли три фундаментальних базиси, а кожна річ у колекції – уособлення цих принципів, як і кожен українець, який несе в собі силу, правду і волю. На створення колекції команду надихнув, зокрема, вірш українського поета, драматурга і патріота Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси»:

Патріотичний дроп сповнений національними символами, у ньому багато жовтого і блакитного – головних кольорів сезону не лише для українців, але й всього світу. Частина речей у колекції названа традиційними українськими жіночими іменами, які під час національного відродження набувають нової популярності. Інша частина речей має назву найважливіших для кожного українця і всього вільного світу цінностей. Водночас речі у колекції не виглядають «сувенірними» – лаконічні й універсальні моделі стануть чудовим доповненням повсякденному гардеробу.

До дропу увійшла молочна сукня вільного крою з акцентними деталями у вигляді колосків IVANNA, трикотажний сет із майки на одне плече і фактурних штанів STEFANIA, топ у смужку з бахромою NELLY, базова майка у небесному і лимонному кольорах NINA, топ KSENIA, сет із поло у смужку на ґудзиках і силуетної спідниці MIROSLAVA, сет із кроп-топу і фактурних шортів LINA. Друга частина колекції складається із в’язаного сету GLORY у блакитно-жовту клітинку, блакитного джемпера-поло із жовтими акцентами FREEDOM, базового топу HEART із блакитно-жовтим серцем і поло PEACE із патріотичною акцентною деталлю у вигляді голуба миру – матеріалізації мрій всіх українців. 

Частину коштів із продажу колекції O.TAJE переводитиме на спеціальний рахунок НБУ на підтримку Збройних сил України. Колекція доступна на сайті бренду https://siyai.com.ua/.