Fashion-підготовка оселі до Великодня: 10 варіантів декору

28.04.2021

Цього року святкування Великодня припадає на 2 травня. Це час, коли хочеться зібратися зі своїми найріднішими людьми, щоб розділити радість та насолоду моментами: куштувати випічку, розглядати візерунки на великодніх яйцях та тішитися щирим домашнім традиціям. Як створити стильну атмосферу свята – дивіться у нашій підбірці тематичного декору.


  1. Святкова скатертина

Виготовлена з льону з яскравим тематичним оздобленням. Обов’язково має сподобатися і дорослим гостям, і дітям

2. Посуд та свічка Gunia Project винятково передають світлі українські традиції: від малюнків та форм до матеріалу виготовлення. 

3. Великоднє яйце залишається фаворитом серед святкової атрибутики і може бути не лише прикрасою для столу чи декорування будинку, а й, наприклад, лаконічним футляром для зберігання кавових ложок.

4. Великодній кролик як елемент декору не так давно завоював свою позицію в Україні, але вже отримав заслужену прихильність та своїх шанувальників. Варіантів безліч: великі і маленькі, керамічні та плюшеві, пастельних відтінків і трендового салатового.

5. GoodWine пропонує нам джгутову корзинку, яка дасть можливість стильно та екологічно підійти до оформлення великоднього кошика.

6. Ще один кролик, щоб доповнити інтер’єр напередодні свята.

7. Біла керамічна ваза – лаконічне рішення для будь-якого букету.

Сімейні святкові традиції, як і смаки в декоруванні оселі до Великодня, – дуже різноманітні, але найважливішими залишаються непорушність віри та вдячність за можливість розділити світлу мить з найближчими серцю людьми.