Galaxy S20 і Galaxy Z Flip: Samsung презентували інноваційні смартфони

13.02.2020

Компанія Samsung відкрила передзамовлення на пристрої флагманської серії Samsung Galaxy S20. Офіційний старт продажів в Україні відбудеться 12 березня, а ті, хто зроблять попередня замовлення зможуть отримати свої смартфони вже 6 березня.

Серія Galaxy S20 представлена трьома моделями — Galaxy S20, Galaxy S20+ та Galaxy S20 Ultra. Ці смартфони відрізняються від попередніх пристроїв новою системою камери, посиленим штучним інтелектом та найбільшим на сьогодні оптичним сенсором Samsung.

В Україні гаджети будуть представлені в таких кольорах:

Galaxy S20: Космічний сірий, Небесний блакитний, Червоне сяйво;

Galaxy S20+: Космічний сірий, Космічний чорний, Червоне сяйво;

Galaxy S20 Ultra: Космічний сірий, Космічний чорний.

Ознайомитися з цінами та зробити передзамовлення можна на офіційному сайті Samsung.

На цьому компанія Samsung не зупинилася і змогла дійсно здивувати користувачів новим смартфоном Galaxy Z Flip із гнучким склом.

Galaxy Z Flip – це наступний важливий крок у розвитку нової категорії гнучких смартфонів, що зробив Samsung, адже ми пропонуємо споживачам новий форм-фактор, новий дисплей і найголовніше — новий досвід користування, — сказав д-р Те Мун Ро (TM Roh), президент і голова відділу мобільних комунікацій Samsung Electronics. – Завдяки унікальному дизайну та досвіду використання Galaxy Z Flip є втіленням абсолютно нового підходу до мобільних пристроїв і можливостей, які вони дають користувачу.

У складенову вигляді смартфон досягає розмірів маленького гаманця, а в розгорнутому – це 6.7-дюймовий дисплей, який став ще більш тонким і функціональним. Galaxy Z Flip дозволяє зробити селфі без допомоги рук, демонструє сповіщення як у розгорнутому, так і в складенову вигляді також його можна розгорнути під кутом 90 градусів, дисплей автоматично розділиться на два 4-дюймові екрани з можливістю перегляду різного контенту на кожному з екранів. Справжня револяція у світі смартфонів!