Ідеальна подорож: SOVA x Sister’s Aroma x SkyUp Airlines презентували travel бокс

Кожна поїздка запам’ятовується маленькими дрібничками, емоціями та сувенірами. Ювелірний дім SOVA, бренд Sister’s Aroma та SkyUp Airlines запустили 150 travel боксів. Всередині яких – прикраси з лімітованої серії, свічки з ексклюзивним ароматом, а у 5 боксах – «квитки» зі знижкою 99% на обрані напрямки авіакомпанії SkyUp Airlines

Спеціально для тріп боксу ювелірний дім SOVA розробив лімітовану серію браслетів із золотим літаком, який буде нагадувати вашу кращу подорож. Носіть на помаранчевій нитці, або стилізуйте як підвіс на вашому улюбленому ланцюжку.

Запах нових парфумів, або крему для рук у подорожі буде асоціюватися зі спогадами вашої поїздки. Аби емоції залишилися надовго, Sister’s Aroma підготували лімітовану серію ароматичних свічок та тревел набір для того, аби улюблені продукти завжди були поруч.

 1. Smart крем для рук з ароматом ветіверу, справжня чарівна паличка, яка поміститься у будь-яку сумочку. Натуральний склад на основі рослинного ланоліну та масел, які зволожують та захищають шкіру ваших рук 24/7.

 2. Travel smart гель + smart лосьйон з ароматом ветіверу – ідеальний match тандем для душу. Просто кладіть у валізу та пам’ятайте, що їх склад мікробіом френдлі – найкраще, що трапиться з вашою шкірою під час подорожі.

3. Свічка  – натуральна соєва свічка з ароматом гранату та чорного перцю, яка завжди створить затишок, у якій би точці планети ви не знаходилися. Це must have для медитацій.

Усі бокси також містять гарантовану знижку 5% на напрями авіакомпанії SkyUp Airlines. А 5 з них мають сюрприз – знижку 99% на один з вибраних напрямів з Києва до Мадриду, Ніцци, Праги, Батумі та Єревану. 

Лімітовану серію тревел боксів від SOVA x Sister’s Aroma x SkyUp Airlines можна придбати на всіх локаціях SOVA та Sister’s Aroma. Акція діє до закінчення боксів.