Інтелектуальна сексуальність: TOTAL WHITE FW’23

Продовжуючи лаконічну й уже впізнавану стилістику, бренд TOTAL WHITE створив комфортну колекцію, що стане у пригоді на багато холодних пір. Завдяки використанню теплої натуральної вовни, практичної екошкіри та незвичного фактурного мережива нова колекція презентує гру в сексуальність на межі з інтелектуальним мінімалізмом. Окремі бестселери з минулих колекцій, як-от: вовняний жакет, чи штани з екошкіри, або светр з мериносової вовни переосмислені та репрезентовані в новому вигляді.

Сезон FW 23/24 став викликом для бренда з шестирічною історією. Основа концепції TOTAL WHITE – ідея про одяг як чистий лист, де кожна жінка може написати власну історію. Так, нова колекція розкривається в контрасті непритаманного для зими білого кольору, відтвореному в різних відтінках і фактурах тканин. 

Головне – дроп FW 23/24 легко й лаконічно поєднується між собою. Стильний сарафан з екошкіри можна поєднати з мереживним светром, мінікардиган із вовни ідеально пасуватиме зі штанями із практичної екошкіри, а бестселлер минулого сезону, светр із фактурною в’язкою з мериносової вовни, стане влучним вибором як із мереживними штанями, так із будь-якими джинсами. Завдяки різноманіттю дизайнерських рішень бренд також створив спокусливий мініжакет на корсетних зав’язках з об’ємними лацканами. Тут у пригоді стала зручна екошкіра в кольорі світлої слонової кістки. Відомий своїми костюмами, TOTAL WHITE презентує оновлену версію свого жакету – на цей раз із натуральної вовни – мастхев на будь-який холодний сезон.