Кампейн Fox Lingerie в об’єктиві GORSAD

Український бренд Fox Lingerie представив зимовий кампейн та пропонує у святкові дні вбиратися в ошатну білизну, ефектнім боді чи починати образ з корсета. Білизна від Fox Lingerie — відвертий подарунок близькій людині або самій собі. 

Кампейн зняли на плівку Gorsad — тріо київських альтернативних фотографів, які увійшли до списку «100 нових визначних творців візуального фешн-контенту» від PhotoVogue. 

Fox Lingerie завжди допомагав жінкам відкривати нові грані та створював красиву й спокусливу білизну, яку варто носити щодня, а не берегти для особливих випадків. В пошуках нових візуальних образів бренд вирішив продемонструвати в кампейні ще більше сексуальності та розкутості.        

До зимової колекції увійшли нові комплекти та боді, а також бестселери бренду: білизна з делікатним мереживом і сіткою чорного та аквамаринового кольору, чорно-білий корсет із сіткою та прозорий білий. Боді можна поєднувати зі спідницею міні, міді чи широкими брюками, але в будь-якій комбінації це буде безпрограшний варіант.   

  

«Мій фаворит з цього кампейну, безумовно, новий прозорий бюстгальтер з блискучими зірками, який чудово підійде для святкування Нового року. Не відмовляйте в бажанні гарно вбратися, поекспериментувати, купити особливий подарунок собі та рідним», — ділиться засновниця Fox Lingerie Юліана Гензель. 

https://fox-lingerie.com/