Кампейн SHYPELYK на вимитих KARHER зупинках

Український бренд жіночого одягу SHYPELYK презентував новий осінній дроп. Натхнення цього сезону – зупинки з мозаїкою. Бренд хотів нагадати, що ми чекали когось та проводжали, запізнювались і приймали важливі рішення на цих зупинках.
Зняли кампейн на автобусних зупинках з мозаїкою у Волинській області, де розташоване виробництво та офіс бренду. Головна місія кампейну — показати цінність малих архітектурних форм. Помічати їх та стояти на варті їхнього збереження в кожному регіоні України.

Капсула складається з лакових та вінілових речей, які захищають від вітру та дощу. Це панамки з широкими полями (як альтернатива парасолі), водовідштовхуючі штани, вітрівки та світшоти-боді. А також декілька комплектів для дому, щоб підсилити враження осіннього затишку та відчуття тепла, коли ми повертаємось із вулиці додому. 

SHYPELYK запросили до співпраці компанію KARHER, щоб відмити зупинки й показати, що за оголошеннями й дорожнім брудом ховаються справжні мистецькі скарби. Бренд KARCHER відгукнувся на ініціативу в рамках свого проєкту “Керхер прибирає Україну”.

Також наш бренд збирає фото зупинок із мозаїкою та їхній геолокації, щоб розказати та зібрати всі вцілілі на одному ресурсі. І, хтозна, а раптом через декілька років ці зупинки стануть одним із туристичних маршрутів Україною?

Колекція доступна на сайті https://shypelyk.com/shop/