Колаборація KSENIASCHNAIDER x adidas Originals вже в Україні

Колаборація KSENIASCHNAIDER та adidas Originals нарешті у продажі в Україні. Київський sustainable бренд разом з adidas Originals переосмислили класичні силуети adidas через унікальне мислення бренду KSENIASCHNAIDER «Дизайн без дизайну».

У колекції представлені культові моделі KSENIASCHNAIDER, що доповнились впізнаваними елементами — силует 2in1 wide denim jeans з верхньою частиною резинки зі спортивних штанів adidas, брендові вирізи на класичному чорному спортивному костюмі та вироби з переробленого деніму. Спортивний костюм та сукня у поєднанні класичних зелених відтінків adiColor виконані у техніці печворк.

Окрім одягу, у колекцію увійшли культові моделі кросівок – Superstar, adi2000 та Forum Mid. Використовуючи класичний дизайн-підхід

Окрім одягу, у колекцію увійшли культові моделі кросівок – Superstar, adi2000 та Forum Mid. Використовуючи класичний дизайн-підхід «дизайн без дизайну» дизайнери переосмислили вічну класику, наприклад, adidas Superstar вперше представлених із застібками-липучками, а не зі шнурівкою. Також, окрім вже впізнаваного зеленого цінника KS, моделі мають українську транслітерацію назви – «Суперзірка».

У колекції також є лінійка аксесуарів – панамка та сумки. Останні виготовлені з деніму та перероблених матеріалів, а також мають досить несподівані деталі – нижня частина сумки отримала флуоресцентно-жовті елементи, ніби з підошви футбольних бутсів adidas.

Бувши вірними власному дизайн-концепту, у кожну річ колекції дизайнери додали несподівану деталь, яка відсилає до німецького бренду – наприклад, джинсовий одяг отримав вишиті фірмові 3 смужки, худі з колекції має не 1, а 3 шнурки, а кросівки доповнені впізнаваними деталями з джинсів, як-от петлі для ременя, джинсова задня частина та ремінець на липучках, виготовлений з джинсової етикетки.

Співпраця KSENIASCHNAIDER й adidas Originals поєднала унікальну естетику та ретельну майстерність брендів.