Квіти-сукні в колекції MALVA Florea

Український бренд одягу MALVA Florea, надихаючись силою природи, красою жіночих форм та загадковістю казкових персонажів, створює ідеально-скроєні сукні із несподіваними поєднаннями матеріалів.

Цього сезону її віртуозна гра з формами й текстурами продовжилася у лінії предметів вечірньому гардеробу у формі квітів-суконь, кроп-топах та спідницях, викладених з безлічі шарів невагомої органзи або ж важкого атласу з сяйнистим декором.

Особлива увага до деталей та артизанальність одна із характерних рис MALVA Florea – так в колекції з’явилися вручну зв’язані топи із шерсті, а також елементи плетіння, що прикрашають сукні, блейзери та паски до них, відсилають до українського коріння та традиційних технік оздоблення одягу.

“Ця колекція є дуже важливою для мене та всієї команди MALVA Florea, адже ми продовжували працювати не дивлячись ні на що. Ця колекція є символом незламності близьких мені людей, їх наснаги та сили творити всупереч, надихатись всупереч, розвиватись всупереч війні й складним часам для нашого народу”, – коментує дизайнерка Мальва Вербицька.