LA MER Séries: осінньо-зимова колекція TTSWTRS

TTSWTRS представляє нову осінню-зимову колекцію LA MER Séries – оду людському тілу і вічному літу, яке ми беремо з собою в зимові місяці. Ця колекція – це про красу нашої шкіри, оболонки, яка обіймає наше тіло у всій його дивовижній різноманітності. LA MER Séries  виходить за межі, запрошуючи вас поринути в тепло й естетику літа цілий рік. Ми запитали себе – чому зимовий одяг повинен бути сезонний, якщо можна нести дух літа з собою, навіть у найхолоднішу погоду?

TTSWTRS надихався різноманіттям відтінків, веснянками та текстурами шкіри, що робить кожного з нас унікальним живим полотном. У світі, де ми часто шукаємо недосяжний ідеал, LA MER Séries  нагадує нам, що справжня краса – це різноманітність та індивідуальність.

«Ця колекція – це погляд TTSWTRS на перехід від літа до зими, який ми бачимо як гармонійне поєднання двох сезонів. Ми прагнули зробити цей перехід максимально комфортним і захопливим для наших клієнтів. Так народилася LA MER Séries – не просто зимовий одяг, а перехід від яскравого, безтурботного літа до затишної, зимової атмосфери. У цій колекції ви знайдете найкраще з обох світів: легкість і свіжість літнього вбрання та затишне тепло зими. Це як зануритися у квіткову ванну на далекому балійському пляжі, де кожен квітковий принт на пуховику створює незабутній аромат і яскравий вибух емоцій. З LA MER Séries ми пропонуємо нашим клієнтам унікальну можливість не просто носити зимовий одяг, а творити магію і привносити елементи літа в холодну пору року. Ця колекція втілює нашу віру в безмежну красу і можливості природи, які надихають нас на створення дизайну», – розповідає Анна Осмехіна, дизайнерка і засновниця TTSWTRS.

Ми співпрацювали з відомими тату-майстрами, серед яких британський тату-художинк Loz KeyStone та французькою татуювальницею Fifille, щоб наповнити цю колекцію креативністю та глибиною. LA MER Séries – це запрошення насолодитися чуттєвістю, яскравістю і теплом вічного літа, незалежно від пори року. Приєднуйтесь до нас, щоб відсвяткувати цю яскраву данину поваги до шкіри, полотна мистецтва, яке не знає меж. Відкрийте красу всередині себе і носіть її з гордістю разом з TTSWTRS.