За мить до вибуху: лампи BAVOVNA від Makhno studio

Нова колекція унікальних ламп Bavovna – символ незламного духу українців, та жаги до перемоги, яка руйнує на своєму шляху всі перешкоди та дає силу рухатися далі. Bavovna – це насамперед історія про брехню, яка оточує нас з 24-го лютого та пробуджує емоційний вибух всередині кожного. Мабуть, це одна з найнестандартніших колекцій, адже створена в такі ж нестандартні часи.

Колекція складається з чотирьох ламп – BA, VOV, NA та BOOM. Ця серія показує процес формування полум’я всередині керамічної оболонки, яка нагадує формою бавовняну коробочку. Метафорично це символізує нашу націю і кожного з нас, показує зовнішню і внутрішню силу перемагати. Bavovna – це символ нашої перемоги. Лампи виконані з кераміки – основного матеріалу Makhno studio всередині оброблені золотом та міддю, що імітує внутрішній вогонь за секунду до вибуху. Лампи виконані в натуральних кольорах, яки нагадують гамму барв вибухів – від природного білого, який асоціюється з димом, до коричневого – кольору горіння та руйнації.

Лампи з колекції Bavovna стануть не лише візуально ефектним елементом вашого інтер’єру, але й згадкою та нагадуванням, що бажання перемоги знищує все на своєму шляху.

Частина з коштів продажів буде передана Фонду Притули, а саме однойменному проєкту Бавовна.