Last call: засмагаємо в UA made купальниках

І хоч це літо видалось зовсім не таким, як більшість із нас його уявляло. Ми радимо відновлювати запас вітаміну D та засмагати. Саме тому, розповідаємо про купальники від українських брендів, які продовжують підтримувати економіку країни та займатись благодійністю. 

Pitaya 

Інноваційний бренд купальників створений на основі турботи про здоров’я людей, комфортного відпочинку та збереження довкілля. Тканина з якої виготовляються купальники та пляжний одяг має протисонцеву функцію як крем SPF 35. Моделі бренду поєднують у собі технологічність та екологічність, комфорт та сексуальність. Яскраві та артистичні принти – відмінна риса бренду, що з’являється у кожній новій колекції.

Fox lingerie

Український бренд жіночої білизни та купальників, заснований у 2015 році присвятив свою діяльність сексуальності та selflove. В колекції цього літа ви знайдете різні комплекти: цільні та роздільні, елегантні та сексуальні. До речі ще у травні 2020 року Fox Lingerie ініціював свій перший соціальний проєкт, присвячений важливості використання протисонцевого крему та поінформованості про наслідки впливу сонця.

BLCK Tribe

Бренд купальників, започаткований у 2015 році, успішно втілив у життя концепцію онлайн-конструктора. Завдяки цієї послуги можливо комбінувати форми, кольори та силуети, щоб створити який вам завгодно купальник. Бренд підтримує не тільки економіку України, а й ЗСУ – 10% з кожного проданого купальника йде на благодійність. До речі нещодавно у бренді вийшла колаборація з O.TAJE.

Kotovich

Kotovich lingerie – це купальники під егідою абсолютного мінімалізму. Цього сезону бренд пропонує суцільні купальники зеленого, рожевого та чорного відтінків та багато варіантів базових топів та плавок. Наразі, заснований у 2015 році, бренд має шоуруми в Одесі, Києві та Харкові. Компанія займається благодійністю – відшиває патріотичні футболки, гроші з продажів яких віддає на потреби ЗСУ. 

Di Helen

Український бренд одягу, який також спеціалізується на виготовлені купальників. Di Helen пропонує вдягнутись у  ретро-моделі з принтами й однотонні класичні, з чашечками та без, з бретелями й без них. Особистої уваги заслуговує просторий вибір плавок це можуть бути базиліани, сліпи, американки або стрінги.

Swim by Di

Колекції бренду натхненні пляжною естетикою 80-х та 90-х, років. Виготовлені з італійської лайкри купальники являють собою асиметричні та позачасові моделі. Підкреслити всі форми жіночого тіла допомагають золоті деталі на ланцюжках.

Sleeper

Лінійка купальників від Daily Sleeper нагадує нам про легкість та швидкоплинність літа. Кожен виріб пакується у лляну торбинку, яку  можна буде використовувати на щодень. Бренд займається благодійністю, а також наймає на роботу переселенців з України.