!!!

Let it snow: IQOS відкрили ковзанку в стилі нью-йоркського Central Park

IQOS перетворив один з павільйонів Tetra Pak на зимовий Нью-Йорк – 25 грудня відбулося відкриття найінстаграмнішої ковзанки в Києві. Засніжений Central Park, відомі кінолокації та стрітфуд – все для того, щоб на кілька годин зануритися в казку і відчути дух різдвяного Нью-Йорку.

Звісно, ми не могли пропустити таку вечірку й особисто затестили нову ковзанку. Щойно потрапляєш на локацію, чуєш різдвяні хіти та поринаєш в атмосферу новорічного NY. Далі – береш ковзани й через китайський квартал летиш до Бродвею. Дорогою можна зняти сторіз на сходинках будинку Кері Бредшоу або похизуватись потрійним акселем на алеї з вогниками у гілках засніжених дерев. Звісно ж, яка ковзанка без головної ялинки – Центральний парк, як ніяк. Стріт-арт, жовті таксі та навіть поліцейське авто – кожен сам обирає, героєм якого різдвяного фільму бути – екшну в стилі «Міцного горішку» чи романтичної комедії в дусі «Інтуїції».

Зголодніли? Район Маленька Італія отримав таку назву не дарма – посеред ковзанки відкрилася Mimosa Brooklyn Pizza з піцою щойно з печі. Наприкінці прогулянки, не знімаючи ковзанів, заїжджаємо на фотозупинку – саме час зробити кілька миттєвих кадрів з друзями. На згадку про казковий вечір десь посеред IQOS Central Park. 

«Ми в Києві, але ми в Нью Йорку.

Ми колекціонуємо найкращі моменти у сторіз.

Ми з IQOS».

Так сказали нам друзі IQOS, а їх ми зустріли багато: Артема Климчука, Лєру Бородіну, Олену Бурбу, Катю Терехову, Максима Міллера, Назара Грабара, Анаіт Адамян, Сабіну Мусіну, Сергія Яценко та Ульяну Нешеву.

Як і завжди на своїх івентах, IQOS знову потурбувався навіть про найменші деталі. Для комфорту гостей працювали кілька парковок на території та зручний гардероб для особистих речей. Разом із новенькими ковзанами можна було отримати комплект теплих шкарпеток. До речі, про ковзани – авторитетно заявляємо, що тут вони справді найзручніші, ніж будь-де серед київських ковзанок. А тим, хто поки не дуже впевнено стоїть на ковзанах, допоможе особистий інструктор. Точно зможеш безпечно і швидко опанувати льодову доріжку. 

 

«Наковзавши» апетит можна підкріпитись фірмовими хот-догами Nathan’s від Socar і зігрітись глінтвейном або чимось міцнішим в барі Jameson.

Відвідати ковзанку можна з 28 грудня до 16 січня за адресою вул. Межигірська, 82, в павільйоні колишнього заводу Tetra Pak. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією тут. Лише для гостей 18+.