LITKOVSKA Pre-fall’23

У новій колекції дизайнерка майстерно інтерпретує тренд на контрформу як декор для одягу, демонструючи сукні з вирізами, асиметричні спідниці та білі аплікації на яскраво-червоному тлі. Багатошаровість, драпіювання та поєднання спідниць із брюками демонструють зв’язок нових образів із характерним стилем LITKOVSKA, якому притаманний об’єм та увага до найменших деталей. 

Пре-колекція осіннього сезону 2023 складається з мінімалістичної підбірки образів у нейтральних, вишуканих кольорах. Знакові деконструйовані силуети LITKOVSKA однаково гармонійно виглядають як на жіночих плечах, так і в чоловічому гардеробі. Визнаючи пріоритет змісту над формою, бренд шукає способи створювати елегантне, детально продумане вбрання, що зможе стати частиною повсякдення сучасної людини.

LITKOVSKA — український бренд, що протягом 15 років свого існування неодноразово ставав лауреатом міжнародних модних премій та отримав визнання світової модної спільноти. Роботи дизайнерки Лілії Літковської кожного сезону презентовані у рамках Паризького Тижня Моди, де бренд представляє сучасну українську моду та демонструє світові культурні надбання нашої країни