LVMH, Cartier та Prada боротимуться з підробками за допомогою блокчейну

23.04.2021

Компанії LVMH, Cartier та Prada вирішили спільно боротися з підробками в індустрії за допомогою технології блокчейн. Для цього, вони заснували Aura Blockchain Consortium. 


Бренди планують створювати зашифровані гарантійні сертифікати на товари. Для споживачів це вказуватиме на якість та унікальність покупки.

«Індустрія створює сучасні предмети і повинна гарантувати, що всі її суворі стандарти знаходяться в надійних руках. Блокчейн – сьогодні ключова технологія для вдосконалення клієнтського сервісу», – повідомив президент Cartier та член управління Richemont Сиріл Віньєрон.

Система Aura надає користувачам доступ до історії товарів. Можна буде відслідкувати життєвий цикл речі – від ідеї до її виходу на ринок.

У створенні системи, LVMH ще у 2018 році допомагали розробники проєкту ConsenSys. За задумом, кожен продукт ще на етапі його появи отримає ID, а інформація по ньому буде представлена у блокчейн. 

Оскільки підхід до цифрового способу сертифікації має декілька копій блокчейну, доступ до даних зловмисником та їх заміна неможливі. 

У системі вже є бренди: Bvlgari, Cartier, Hublot, Louis Vuitton и Prada.