Мері Фуртас про бажання завжди бути fabulous, шопінг на карантині та свідоме споживання

Пандемія стала каталізатором змін у системі моди. Але чи вплинув сам локдаун, місяці, проведені в ізоляції, на ставлення до покупок і власного стилю?

У серії інтерв’ю ми вирішили розпитати про це дівчат, для яких мода є частиною життя.

Мері Фуртас, CEO бренду CULTNAKED, fashion-фотограф, має яскравий та неординарний стиль із ноткою провокації. Саме завдяки сміливим експериментам її бренд, що відображає бачення Мері, підкорив мільйони дівочих сердець.Чи купуєте ви одяг у період ізоляції? Якщо так, то щось більш базове і практичне чи більш яскраве?

Мене реально здивувало, коли я зрозуміла, що люди купують гори речей для сидіння удома! Я, як людина оптимістична, купую все таке саме, як і завжди. Купила 4 пари босоніжок на шпильках за карантин, пензлики для макіяжу та різні хайлайтери для обличчя та тіла. Я завжди готова сяяти!

Чи змінилося ваше ставлення до шопінгу?

Ні, я завжди була досить свідомою у цих питаннях. Я точно не шопоголік і обдумую свої покупки стратегічно. Плюс зазвичай я заплачу більше, але отримаю якісну річ. Мій гардероб дуже довготривалий, у ньому рідко бувають емоційні покупки. Моя тема – взуття, у мене вже немає куди його ставити. Але й ці покупки я роблю з холодним серцем і ношу кожну пару, тому все недарма.

Поділіться улюбленою покупкою в цей період.

Мій новенький Macbook Pro. Я люблю покупки, які в майбутньому принесуть дохід. Взагалі у період карантину більше купувала техніку – фотофони, світло, мікрофони, стійки та інше для зйомки моїх beauty-туторіалів.

Які ваші must have на це літо?

Новий, денний skort, який ми запускаємо за декілька тижнів. Це буде матова, літня версія скорту у п’яти кольорах, у якій буде зручно ходити вдень. Там є кишеньки, вона не так обтягує, як наша класична версія. А ще буде така з деніму – не можу дочекатись!

Чи змінилося ваше ставлення до свого стилю в цей період? Можливо, щось переосмислили про себе, свій світогляд і те, як це висловлювати за допомогою одягу?

Бажання бути fabulous тільки посилилось. Я створювала себе все життя, і 3 місяці сидіння вдома не змінять моє щастя бути собою. Тепер я ще більше хочу красиво одягатись, носити шпильки та відчувати себе goddess that I am :D. На каратині більше за все сумувала за цим відчуттям: відкриваються двері, і я вриваюсь у своїй рожевій міні у джинсово-олдселінівський натовп! 

Багато хто стверджує, що після локдауна люди стануть споживати менше, переосмислять свій підхід до шопінгу. Як ви думаєте, чи дійсно люди будуть купувати менше одягу?

Деякі будуть купувати менше, деякі – більше. Я не вірю у те, що всі різко змінять свої звички та бажання виділятись, і це не є погано, насправді. Має змінитись якість покупки. До теми, мене дуже тішить ініціатива про зміну календаря фешн-віків. Ніколи не розуміла, навіщо існує стільки показів, щоб потім робити стільки стоку, який частіше всього потрібно утилізовувати? Ми у CULTNAKED продумали все так, щоб сток не залишався взагалі – у нас немає сезонів, ми встигаємо все шити on demand. Таким чином, коли закінчується тканина, ми просто забираємо річ з сайту. Моделі, які у нас базові і завжди продаються, ми поновлюємо. 

Ситуація з локдауном якось вплинула на ваш підхід до створення речей для власного бренду?

У CULTNAKED дуже виражена цільова аудиторія, і ми знаємо, що вона любить. Мій підхід до створення речей простий – роблю те, що я б носила сама. Це мій mood, це те, у чому я сама почуваю себе впевненою та фантастичною, і цим ділюсь з іншими людьми… оскільки це філософія бренду, це неможливо змінити. І це ж навіть не про дизайн :) 


Читайте также:
Chanel отказывается менять систему модной индустрии