ART CAN HELP: у Києві проходить аукціон на підтримку ЗСУ

З 27 травня по 3 червня в аукціонному домі Goldens триває благодійний аукціон ART CAN HELP, мета якого – збір коштів для фонду «Повернись живим» на підтримку ЗСУ. Для цього організатори аукціону підготували колекцію із 27 творів українських митців, переданих з приватних колекцій чи безпосередньо авторами робіт задля підтримки української армії. Загалом експерти оцінюють експозицію у $400 тис., проте очікується, що її вдасться продати за $1 млн.

Серед лотів представлено «Сад спокуси» з рідкісної серії натюрмортів Івана Марчука, де абстракція поєднується із майстерно вплетеними предметами посуду та фруктами. Крім того, до експозиції увійшла картина Любові Панченко «Вартовий» 1967 року. Після вцілілого керамічного півника у Бородянці ця картина зараз набула своєрідного символу української незламності. Сама Любов Панченко загинула під час окупації Бучі, де місяць голодувала. Також на аукціоні представлено роботу художника Віктора Зарецького «Лугом іду, коня веду», твір Марії Примаченко «Квіточки Голубиглазки», нічний карпатський пейзаж Анатолія Криволапа.

Іван Марчук «Сад спокуси»

Любов Панченко «Вартовий»
Марія Примаченко «Квіточки Голубиглазки»

Ознайомитися з картинами всі охочі можуть щодня з 11:00 до 18:00 в Києві за адресою вул. Леоніда Первомайського, 4. Також в приміщенні аукціонного дому можна буде зробити ставку на вподобані лоти.