Мистецтво свободи: AISENBERG & Юлія Моховикова

Віртуозна трансформація відбулась з денімом українського бренду AISENBERG, який перетворився на полотно для талановитої художниці Юлії Моховикової. Колаборація fashion і art всесвітів створена для унікальної берлінської події Festival for Style & Culture, де буде представлена колекція AISENBERG. 

Денім – це не про буденність, як може здаватися, на перший погляд, він завжди різний, додає шарму будь-якому образу, та і взагалі складно уявити звичний гардероб людини без джинсового одягу. Ще з часів його появи, він виражав дух свободи й боротьби, новаторства та змін в житті. Історія зображена Юлією на речах AISENBERG, транслює такі самі цінності, які сьогодні якнайдужче відгукуються українському народу. Адже кожен зроблений помах пензля відбувався з думкою про незламну, демократичну та вільну Україну. 

Художниця кольоровими барвами розмалювала джинсові куртки та штани бренду. Ілюстраціями, що красуються на речах стали важливі культурні символи. Так, наприклад, Арка Свободи українського народу, яка є улюбленим місцем за спогляданням на вечірній Київ, чи українська дівчина вбрана у традиційний одяг, як символ наших звичаїв, які ми маємо пам’ятати та плекати. Особливої уваги варті наші улюблені кольори, які зараз стали комбінацією знаною у всьому світі – жовто-блакитний тандем свободи. Blau flava, azul amarillo, blue yellow – якою б мовою не звучали ці слова, вони завжди будуть викликати єдину асоціацію неба і жита, миру і тепла. Чорним по білому різними мовами світу словосполучення «блакитний та жовтий» вкривають джинси AISENBERG, а серце, що б’ється і сповнено любові, Юлія так само розмалювала у цих кольорах. 

Одяг, що пошепки промовляє про наболіле, унікальний артпроєкт – ця колаборація має на меті донести, що речі це про індивідуальність, це про мистецтво. Іноді варто просто довершити звичне, щоб зробити його винятковим.