MORE DENIM: нова колекція diadia

У процесі створення ідеальних джинсів український бренд родом із Закарпаття diadia зробив цілу лінійку виробів з деніму. До колекції увійшли не лише джинси, а й спідниці різної довжини та посадки, тренч, жилетка та сорочки. 

Знайшли втілення в новій лінійці тренди з нульових, але в більш сучасному прочитанні. Низька посадка спідниць надзвичайно комфортна, а якщо обрати джинси на розмір більші, їх теж можна спустити на стегна та зробити образ розслабленим. Колекція складається з базових та ультратрендових фасонів – від мом до багі, вільний крій яких підкреслює фігуру. Щоб кожна знайшла свою улюблену пару, довжина спідниць та джинсів різноманітна, як і відтінки, а посадка – від середньої до високої. Спідниці виконані в актуальній довжині максі та міні.  Денім поєднали з картатими оверсайз сорочками з італійської бавовни та з думками про першу осінню прохолоду додали в колекцію блакитний тренч з деніму.

«Ми довго шукали виробництво, яке б чітко спеціалізувалось на пошитті деніму. Виявляється, знайти цупку тканину та фурнітуру виявилось теж складніше, ніж ми думали. А найважливішим було, щоб усе виготовлялося виключно на території України, це наша принципова позиція», — діляться процесом створення колекції засновники бренду Діана Сидунчак і Влад Волос. 

Усі речі diadia створює в Україні та на власному виробництві. Бренду важливо працювати саме тут, використовувати якісні тканини та залучати найкращих майстрів крою. У майбутньому diadia планує розширювати лінійку іншими виробами з деніму. Придбати речі можна в Instagram бренду та на сайті.