MUST HAVE та Deeds4kids презентували дроп для допомоги підліткам-переселенцям

Український бренд одягу MUST HAVE разом з благодійним фондом Deeds4kids випустили футболки з історіями українських дітей, які були вимушені залишити свої домівки через війну. Усі ілюстрації відображають спогади, переживання та мрії, пов’язані з Україною, та намальовані підлітками.


Презентація благодійного дропу ’GOODS DEEDS FOR REFUGEE KIDS’ приурочена до першої річниці роботи БФ Deeds4kids. За це час фонд провів 250 годин арт-курсів психологічної підтримки підлітків у 5 країнах Європи. Під час арт-терапії понад 550 дітей створювали художні роботи та зображували свої емоції, почуття та мрії на папері.

«Уже рік ми працюємо з підлітками, які вимушено виїхали з України, допомагаємо їм впоратися з травмами війни. Під час дорослішання вони потребують особливої підтримки, яку ми забезпечуємо через різні ініціативи та проєкти. Один з таких напрямків роботи – арт-терапія. Ця методика дає можливість покращити емоційний стан дітей, полегшити соціалізацію в новому оточені, і, що важливо, зберегти їхню культурну та національну ідентичність», – розповіли співзасновниці фонду Deeds4kids Наталія Большакова та Ніна Васадзе.

«Лавочка», Агнія Агапова з Києва, 11 років.

Агнія намалювала пусту лавку влітку під час повітряної тривоги. Найбільше сумує за татом, друзями та собакою. Мріє про мир і повернення додому.

«Берег Дніпра», Богдан Савченко із Запоріжжя, 16 років

«На малюнку зображений я, що сиджу на березі Дніпра в моєму місті і граю на гітарі. Я сумую за домом і хотів би повернутися в мирний та спокійний час», – розповів автор.

«Сова», Артем Орлов з Тернополя, 12 років

Найбільше Артем тужить за родиною та друзями, які перебувають в Україні. Мріє про завершення війни, а також аби вони з мамою та сестрою мали своє житло за кордоном.

В рамках колаборації 4 роботи підлітків були перетворені на принти для футболок. Вартість однієї футболки складає 999 грн. 5% від всіх продажів дропу отримують діти-автори малюнків, а 15% підуть на програми терапії для юних переселенців у різних містах Європи. Придбати футболки  можна на сайті бренду MustHave.