!!!

Музичний перформанс та лазерне шоу: як пройшла презентація нової колекції Riot Division

25 листопада в Київському планетарії відбулася презентація нової колекції Waveform, створеної в колаборації бренду Riot Division та музичного проєкту Koloah. Подія пройшла у форматі музичного перформансу від Koloah, музикант спеціально для цього шоу створив унікальну звукову хвилю, що стала символом спільної колекції. А супроводжувався музичний виступ лазерним шоу, підготовленим спеціально для цієї події медіа-арт студією Blck Box.

Бренд, створений Олегом Морозом, виготовляє techwear-одяг, який поєднує в собі не лише стиль, а й функціональність. Нова колекція Waveform – це зручні й практичні речі, виготовлені з технологічних тканин, а жодна деталь не є зайвою та виконує свою функцію.

«Філософія Riot Division передбачає постійний виклик, освоєння нових світів, балансування на межі майбутнього і сучасності. Це одяг для тих, хто дивиться на зірки, шукаючи свій шлях», – говорить команда бренду.

Koloah – проєкт київського композитора та артиста електронної сцени Дмитра Авксентьєва. З командою Riot Division його поєднують спільні цінності, forward thinking мислення та любов до футуризму. Це й зумовило митців, що працюють у різних сферах, створити спільну колекцію та поєднати два світи – музики і моди.