Save the date: українські дизайнери в рамках Paris Fashion Week

З 28 вересня по 6 жовтня на Тижні моди в Парижі у різних форматах та в рамках різних подій будуть представлені українські бренди. До столиці моди приїдуть усі тож розглядаємо де на кого дивитись.

Ukrainian designer showcase

28 вересня Vogue Ua у межах Тижня моди в Парижі представить українських дизайнерів інсайдерам модного світу – міжнародній пресі, байерам, інфлюенсерам. 18 брендів продемонструють образи як з нових колекцій, так і ті, що найкраще розкривають їхню ДНК.

«Ця безпрецедентна подія дасть змогу українським дизайнерам особисто зустрітися з першими особами світової модної індустрії та особисто представити їм свої нові колекції та знакові речі в цей складний час», – розповідає Пилип Власов, головний редактор Vogue UA.

Учасниками Vogue UA Ukrainian Designers Showcase стали Bevza, KSENIASCHNAIDER, Anna_October_, FROLOVheart, BOBKOVA, MashaPopovap, LITKOVSKAYA, bettter.us, Ienki_Ienki, PASKAL, POUSTOVIT, RuslanBaginskiy, Sixbrand, TG.Botanical, Olenich.co, GUDU_official, AntonBelinskiy та VitaKin.

До речі Лілія Літковська презентує нову колекцію Vesnianka 29.09 в рамках офіційного дня Paris Fashion Week у саду Jardin des tuileries.

Angels for fashion

У виставковому залі Good Six за адресою 6 Rue Jean Goujon нові колекції презентують Frolov, Kachorovska, Chereshnivska, Litkovska, My Sleeping Gypsy i Oliz.

Організувала подію міжнародна консультантка з моди Джен Сідарі, яка навесні запустила для українських дизайнерів онлайн-платформу Angels for Fashion куди увійшли понад 30 українських дизайнерів. Ініціативу підтримала організація USAID. Як зазначає керівниця USAID Наталія Петрова, ціль даного проєкту – допомогти українським брендам розвивати продажі за кордоном. Адже з початку війни в Україні порушився логістичний ланцюг і зменшився попит у населення, через це брендам складно продовжувати вести бізнес.

Marianna Senchina Secret Garden

Marianna Senchina Secret Garden – ще одне місце куди потрібно завітати, якщо ви в Парижі під час Fashion Week. Записуйте адресу:

Hotel Westminster, 13 Rue De La Paix, 3d floor, room 301.