Новий концептуальний бутік Porsche Now у Києві

У Києві відкрили перший в Україні концептуальний бутік Porsche Now. Це унікальна для українського ринку локація для знайомства клієнта з брендом та занурення в атмосферу швидкості, драйву та неймовірних спорткарів Porsche.


Porsche Now – це вираження нової концепції глобального дизайну бренду, яка забезпечує інтерактивне середовище для продажу автомобілів.

Ознайомитися із ексклюзивними кольорами, відчути на дотик матеріали оздоблення, побудувати графічну модель майбутнього автомобіля можливо у спеціальній зоні для конфігурації автомобіля. А за допомогою технології доповненої реальності та VR-окулярів клієнти можуть побачити як автомобіль їх мрії оживає.

Porsche Now в Киеве

Реалізуючи індивідуальний підхід до клієнта, персонал надасть повну консультацію при виборі автомобіля, допоможе підготувати комплектацію за індивідуальними уподобаннями та на найбільш вигідних умовах, перевершуючи очікування найвибагливіших клієнтів. До замовлення доступні всі моделі Porsche, передбачені для європейського ринку. 

Для поціновувачів дизайну Porsche, тут представлена колекція аксесуарів Porsche Driver’s Selection: повсякденний та спортивний одяг, галантерея, колекція валіз, інвентар для активного відпочинку, колекційні моделі автомобілів і багато іншого, що підкреслить приналежність до обраного кола шанувальників Porsche. 

Porsche Now пропонує своїм клієнтам послуги з кредитування та лізингу, які дозволять придбати автомобіль в бажаний період із залученням додаткового фінансування. Крім того, співробітники бутіка допоможуть зі страхуванням автомобіля.