Розвиваючи свідомість: дроп EXTEND O(FourFour)

Осінь та зима підштовхує O(FourFour) розвиватися та розширювати діапазон виробів до ладу стихії. Бренд приймає виклик, частково черпаючи натхнення із захисного спорядження, і відкриває нові підходи до створення образів. Черпаючи натхнення із захисного спорядження, бренд спортивного одягу в черговий раз експериментує та урізноманітнює осінню колекцію жилетами, флісовим худі та светрами.

O(FourFour) – це про гібридний стиль, який ще більш помітний у новому дропі. Жилети THOR та INDRA натхненні тактичними плитоносками. Розділяють їх структурну складність штани ORI та карго OBU. Доповнюють дроп в’язаний светр RESS і щільний лонгслів AIUR. Флісове худі GAIA з вільним кроєм і природними кольорами схоже на спальний мішок і надає таке саме відчуття захисту та тепла. Також у лінейку увійшов чохол для лептопу SILEX який дійсно забезпечує захист електроніці. Дроп EXTEND про вміння прилаштуватися до некомфортних умов, залишаючись вільним та свідомим.

Придбати речі з дропу можна на сайті ofourfour.com, в магазинах Лід (lidcyberstore.com), Ostriv Concept Store (вул. Ентузіастів, 5) та у корнері в ЦУМ (Хрещатик, 38).