Благодійний проєкт VOLIA від OMELIA

Редизайн-бренд OMELIA створив благодійний проєкт Volia. Мета ініціативи – підкреслити важливість культурної ідентифікації у той час, коли її намагається відібрати ворог. У своєму новому дропі бренд поєднав вишиті українські рушники із сорочками. Героями проєкту стали звичайні українці, а виручені кошти з продажу сорочок будуть перераховані на потреби армії та постраждалих українців.

Герої проєкту одягнені в сорочки OMELIA, які створені у комбінації з традиційними українськими рушниками, де закодовані орнаменти на волю, щастя та життя. У сорочках використані традиційні візерунки: коло – символ божественної енергії та вічності; ромб – союз сонця і землі; квадрат – щастя та мир. Редизайни виконані у класичному поєднанні білого та червоного кольору, які символізують чистоту та родючість. 

«Своєю роботою я завжди закликав людей до толерантності й прийняття один одного. Сьогодні нашу націю хочуть знищити. Ця агресія є загрозою для усього світу! Ми маємо разом зупинити зло, щоб воно не зупинило нас», – говорить засновник бренду Костянтин Омеля.