Палає у підтримку: колекція свічок INRO X UNITED24

Парфумерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24  презентували колекцію свічок. Вона присвячена містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю. Прибуток з продажу перекажуть через UNITED24 на відбудову України. 

Свічка «Донецьк» пахне донецькими трояндами, у «Луганська» насичений аромат з деревно-трав’яними нотами. «Мелітополь» – з ароматом черешні, «Сімферополь» – морського узбережжя та кипарису. Свічка «Енергодар» має пряний аромат, а свічка «Маріуполь» поєднала у собі запах сталі й моря.

«У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва. Ми з нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій. У багатьох із нас там були або досі залишаються родичі, друзі, знайомі. Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на опакованні», – розповідають Ольга та Володимир Саєнки, засновники INRO. 

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку – «Донбас Арена», в Енергодарі – Запорізька АЕС, у Мелітополі – Арка визволителів, у Луганську – Соборна мечеть, у Сімферополі – Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі – Донецький академічний обласний драматичний театр. 

Ціна однієї свічки – 1000 грн. При замовленні за кордон на сайті можна обрати міжнародне доставлення. Прибуток з продажу благодійних свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України.