Підприємиця, волонтерка, танцівниця: образи осені’23

Українські дизайнери кожного сезону мотивують нас одягатись та проживати краще життя. У якому стані, статі чи настрою ми б не були – локальні маестро талановито задовольняють бажання. Подивимося, як наповнити гардероб цієї осені.

Вишита сорочка Omelya Atelier

Дроп «ЕТНО», випуск якого присвячений до Дня Незалежності. Це колекція про переосмислення традиційної вишивки та бажання плекати рідне культурне надбання. На створення колекції, дизайнера Костянтина Омелю, надихнула тематика флористики в українських вишиванках і казкові тварини в картинах художниці Марії Примаченко.

В’язаний кардиган LBTM STUDIOS

Команда бренду використовує нові пухнасті фактури та матеріали з міксу кашеміру і шовку аби створити розслаблені, затишні та м’які
образи. Також до колекції увійшли лаконічні топи та майки на кожен день, костюми зі штани та спідницями довжини міді, сукні з американською горловиною та джемпери-трансформери.

Тренч з комірцем Forsia studio

Ми ще відчуваємо теплі промені сонця на шкірі, але водночас вечірня прохолода огортає нас відчуттям глибокої осені. Колекція від українського бренду FORSEA STUDIO втілює цю чарівну гру сезонів, яка обʼєднала не лише сукні та в’язані костюми, а і верхній одяг. 

Костюм Kachorovska

Дизайнери бренду розкривають поняття зрілості, яке є основною темою сезону, за допомогою чітких силуетів пальто та костюмів, а також вибором натуральних матеріалів. Велика увага приділена штанним костюмам і спідницям. Жакети підкреслюють фігуру, але акцентують на лінії плеча, що робить вашу фігуру це більш витонченою та делікатною.

Романтичні сукні POUSTOVIT

У новій колекції Лілія Пустовіт продовжує переосмислювати українську культурну спадщину, надаючи їй нового сучасного звучання. Цього разу у фокусі уваги дизайнера – мистецькі практики таких закарпатських художників, як Йосип Бокшай і Андрій Коцка. Для цієї колекції майстри POUSTOVIT зв’язали квіти вручну та оздобили ними сукні, топи, комірці та аксесуари.

Жакет-поло JUL

Перехід від одного сезону до іншого — найвдаліший час для трикотажу, якому бренд завжди відводить окреме місце. В новій колекції ця секція представлена позачасовими речами, що стануть основою гардероба на щодень: класичними жилетами, джемперами-поло, кардиганами, спідницями й сукнями різної довжини — від однотонних довгих допринтованих коротких.

Жакет OUN

Український бренд OUN випустить тетралогію колекцій, присвячену природним стихіям. Першу колекцію циклу бренд представить восени в межах сезону осінь-зима 2023/2024. Вона буде присвячена землі – стихії, що символізує родючість, жіночу енергію і баланс.