ONUKA та Анатолій Сачівко для «МОЇ» Guzema Fine Jewelry

Музикантка ONUKA та хореограф-постановник Анатолій Сачівко стали новими героями проєкту «МОЇ» від бренду Guzema Fine Jewelry. Знаменитості поділилися власними історіями про свідомий перехід на українську та роздумами про значення мови в суспільстві.


«Ми продовжуємо проєкт ”МОЇ” голосами видатних українців, аби відкрити важливі сенси рідної мови», — говорить команда Guzema Fine Jewelry.

Солістка гурту ONUKA Наталія Жижченко у сюжеті згадує свій шлях до свідомої української. Також музикантка розмірковує про мужність нації і те, що часом одна літера “Ї” може сказати більше, ніж тисяча слів. 

А танцівник Анатолій Сачівко у відео порівняв перехід на українську мову з поверненням додому. Крім того, він розповів про різні прояви мови, які прослідковуються навіть через мову тіла.

«Я не перейшов на мову, я повернувся до неї», – каже Сачівко.

Довідково

“МОЇ” – відеопроєкт Guzema Fine Jewelry, що стартував на початку 2023 року. Його мета – висвітлити важливість української мови для кожного та розповісти унікальні історії, пов’язані зі становленням мови у суспільстві. Через особисті історії діячів культури, літератури та громадських діячів бренд прагне популяризувати українську мову та надихнути спілкуватись нею. 

Крім того, Guzema Fine Jewelry презентував колекцію прикрас “МОЇ”, куди увійшли брошки, сережки і кольє з діамантами, а також каблучки з викарбуваною літерою “Ї” у білому та жовтому золоті.