Посилання на натуральність та справжність від FORSEA STUDIO

Ми знаємо FORSEA STUDIO завдяки їхнім ідеальним сатиновим костюмам, купальникам та морській естетиці. Цієї осені бренд створив нову колекцію, яка була натхненна природою України. Просторі степи й густі ліси, величні гори, бурхливі річки та спокійні озера, така інспірація – посилання на натуральність та справжність. В очах FORSEA STUDIO представлена природня краса української жінки. Кроєм своїх нових айтемів бренд прикрашає вже і так ідеальний жіночий силует.

Оскільки естетика бренду побудована навколо природи – усі вироби виконані з натурального матеріалу – віскози. Кольори та форми колекції нагадують нам ті самі просторі степи, текстури величних гір та різні фактури від бурхливої річки до спокійної гладі озера. Також бренд вкладає глибокий сенс і в деталі: як прикраси на виробах використані червона яшма та адуляр. Це тонке естетичне посилання на незламність нашого духу.

Колекція складається з трьох серій які будуть виходити поступово: трикотаж, костюми та бралети з віскози, та сукні. Трикотажна серія складається з суконь та костюмів. У віскозній серії ми чітко вбачаємо текстури піщаних кар’єрів та плавні форми. Також FORSEA STUDIO представлять оновлену версію своїх іконічних сатинових костюмів. Віскозні сукні вирізняються своєю витонченістю та тендітністю. І хоча, на перший погляд, колекція виглядає дуже тендітно, бренд транслює філософію, що за ніжністю та красою стоїть велика сила та непохитна віра.

Колекція доступна з 4 жовтня на сайті бренду https://the-forsea.com/.

FORSEA STUDIO – український бренд одягу та аксесуарів, який переосмислює класичну жіночність XXI століття. Заснований у 2017 році, бренд виріс із купальників у повноцінний бренд стилю життя, що продає все від білизни до вечірнього вбрання. Кожен виріб втілює баланс протилежних елементів – тендітності та сили, чоловічого та жіночого, структури та плавності – при цьому втілюючи характерну чуттєвість та легкість. Вся продукція бренду поєднує в собі натуральні, переважно італійські тканини, бездоганні деталі та ручну роботу.