Бути ракетою: Оля Чубата про те, як все встигати

05.03.2020

Щодня ми плануємо свій день з ранку до вечора. Списки to do поповнюються майже кожну годину і під кінець робочого дня усвідомлюємо, що все вдалося виконати. Іноді навіть трішки більше. Можна було б подумати, що секрет успіху в тайм-менеджменті, або ж додаткових годинах в добі, але насправді для того щоб все встигати, потрібно освоїти мистецтво делегування. 

У сучасних дівчат немає часу для рутинних справ. Прибирання квартири можна довірити клінінговому сервісу, а ці 2 години провести на діловій зустрічі. Про приготування їжі також можна не турбуватися, адже існує сервіс доставки їжі Raketa, яка швидко може доставити страви з улюблених ресторанів. А за цей час можна відповісти на декілька робочих листів.

Оля Чубата якраз із таких дівчат. Вона блогер, співзасновниця бренду VUNA, куратор курсу «Особистий бренд». За весь час зйомки Олі надоходили десятки повідомлень, на які вона встигала відповідати, паралельно даючи нам інтерв’ю та плануючи наступні зустрічі.

Разом з Raketa ми вирішили поговорити з Олею, як їй вдається поєднувати одночасно блогерську діяльність з бізнесом, чому вона обирає доставку їжі, а не готує сама, та хто відповідає за прибирання в квартирі – Оля чи її хлопець Саша. Усі відповіді на питання у нашому відео.  

P.S. Якщо ви так само, як і Оля, не любите витрачати час на рутинні справи, встановіть додаток Raketa та замовте улюблені суші чи піцу зі знижкою 100 грн (для нових користувачів діє за промокодом fwd100 ) або 50 грн (для тих, хто вже робив замовлення через додаток, діє промокод fwd50).

Завантажити додаток можна за посиланням: iOS, Android


Raketa – сервіс доставки їжі, яка розпочала свою діяльність у березні 2018 року. Наразі «Ракета» доставляє їжу у п’яти містах України: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса. Сервіс доставляє їжу з ресторанів у радіусі 3 км від точки призначення. Це завжди гарантує, що ви отримаєте свіжі та гарячі страви.