Результати благодійних ініціатив бренду Andreas Moskin

Бренд чоловічого одягу Andreas Moskin та благодійний фонд «Голоси дітей» завершили спільний проєкт, в результаті якого вдалося зібрати кошти на облаштування розвивального LEGO-куточка для дітей.

«Наша співпраця з фондом та їхніми співзасновниками Оленою та Азадом почалась ще під час підготовки до церемонії “Оскар”, коли ми підбирали костюм режисеру фільму “Будинок зі скалок”. Фонд був партнером зйомок кінострічки про дітей-сиріт з Лисичанська, яку номінували на “Найкращий документальний фільм”. Тоді й народилася ідея для благодійного проєкту з хустинками. Для нас дуже важливо підтримувати українських дітей, які щодня зіштовхуються з викликами й труднощами війни», — поділилися засновники бренду Андрій Моськін та Андреас Білоус.

Кілька місяців тому Марія, Тимур, Вероніка, Аня, Павло та Гриша, які вимушено залишили домівки через російську війну, намалювали малюнки. У своїх роботах вони зобразили свої мрії, бажання та надії. Натомість в Andreas Moskin перенесли ці малюнки на хустинки, які почали реалізовувати у бутиках. Загалом виготовили 250 хустинок, 50% з продажів яких направили на покупку наборів LEGO та спеціальної фурнітури.

Паралельно бренд розпочав ініціативу, метою якою є збір коштів на розмінування країни. Сьогодні аналітики говорять, що 30% України забруднені боєприпасами, що не розірвалися, артилерійськими снарядами чи мінами, тому Andreas Moskin почав віддавати 7% із чеку на фонд «Повернись Живим», який закуповує обладнання для саперів. Так, за місяць ініціативи вдалося акумулювати вже близько 230 тисяч гривень.

«Потрібно діяти уже зараз, щоб вільно пересуватися нашою землею після перемоги», — наголошують засновники бренду.