Рік тигра: Бренд OFourFour представив нову колекцію разом із UAnimals

Київський activewear-бренд OFourFour представив зимовий дроп. Головним героєм колекції став символ 2022 року, що наближається – тигр. Крім того, разом із цим, OFourFour оголосив про співпрацю з UAnimals – всеукраїнським гуманістичним рухом, який бореться за права тварин. Бренд передаватиме фонду 100 гривень з кожної проданої речі. Тигр не може змінити свої смужки, проте люди можуть змінити ситуацію навколо жорстокого поводження з тваринами в Україні.

Тигрові смужки покрили класичні для OFourFour бодісьют та лонгслів. А зображення тигра стало центральним на худі та світшотах. Крім того у колекцію увійшли – жилетка, баф-капор, штани з плащівки, та дещо нове для бренду – білизна.

Ще один герой дропу – кімоно-сет, виконаний в оливковому та чорному кольорах з TENCEL –  тканини з волокон із деревини австралійського евкаліпту. Серед інших тканин: фліс Polartec, плащівка з мембрани Hipora, регенерований нейлон ECONYL, перероблений з пластикових відходів океану.

«Створюючи цю колекцію ми розмірковували про магічність і святковість сезону, який наближається. Для нас зимовий дроп це завжди асоціація із подарунками: коханим, знайомим, собі. Тому й речі ми створили такі, які хочеться дарувати. А з ними дарувати шанс на щасливе життя тваринам, якими опікується UAnimals», – пояснює Віта Ноздрачова, засновниця OFourFour.