Selfmade is sexy: Fox Lingerie

Відкривати сезон український бренд білизни Fox Lingerie пропонує новою колекцією боді та представляє кампейн із селфмейд жінками, які надихають тисячі людей. Головними героїнями стали підприємиця та інфлюенсерка Юлія Єрмолаєва, кандидатка медичних наук і лікарка ін’єкційних методик омолоджування Ольга Аншукова та засновниця бренду корисних солодощів Green Chef Яна Стрельцова. Вони яскраві, розумні, стильні та успішні. На робочому місці, за кермом чи келихом вина в улюбленому барі — жінка почувається комфортно будь-де, якщо впевнена в собі.  

До колекції увійшли боді в чорних відтінках та незвичному дизайні: з перетинками на грудях, вирізами на талії та відкрити плечима. Ще одна особлива деталь – високі рукавички, якими можна доповнити боді чи в будь-який момент зняти та болеро. В кампейні одразу показали варіанти стилізації боді – з костюмом, шкіряними речами, джинсами та максіспідницею. Під різний настрій та локації можна обрати відповідне вбрання.  

«Усі жінки унікальні й кожна чимось надихає мене: своєю наполегливістю, силою духу, розумом, незвичною красою, працьовитістю. Коли я створювала нову колекцію боді, хотіла показати, наскільки вони універсальні, бо доречні будь-де – в офісі, подорожах, за кермом чи на побаченні», – ділиться засновниця Юліана Гензель.

Придбати боді з нової колекції можна в київському ЦУМі або онлайн — на сайті Fox Lingerie чи в Instagram.