Скандинавські лейтмотиви: TOTÉ FW 22/23

Український бренд TOTÉ представив мінімалістичну осінньо-зимову колекцію з бестселерами та новими моделями. Образи бренду завжди про позачасовість та можливість інвестиції у декілька сезонів. Прихильникам чітких ліній та мінімалізму – читати далі.

«TOTÉ натхненний скандинавським стилем з його мінімалізмом, але, одночасно з тим, і вишуканістю, чіткими лініями, ставкою на матеріали високої якості. Цього року на Тижні моди в Копенгагені я не лише представляла Україну на міжнародній арені, а й надихалася брендами, людьми та поповнила свій мудборд для майбутніх колекцій TOTÉ», – ділиться дизайнерка бренду Аліна Френдій.

Мінімалізм в інтерпретації TOTÉ – це костюм трійка в гусячу лапку та у смужку, білі штани та жакет-боді в тон, а в центрі колекції – сорочка карго, модель з екошкіри та блейзер з розрізами на плечах. Верхній одяг для цієї осені та зими TOTÉ пропонує у класичних для себе оверсайз силуетах і відтінках. Тренчі з екошкіри, бестселери бренду, представлені в чорному й сірому кольорах – тепер і в оновленій моделі, яка підходить також для чоловіків. А для більш прохолодних днів можна обрати пальто класичного крою в гусячу лапку. 

До колекції також увійшли сукні плісе, на цей раз у коричневому, теракотовому та блакитному відтінках. Романтичну лінію продовжують чорна атласна максісукня з широкими рукавами й розрізом на спині та спідниця плісе. 

Вперше бренд представив аксесуар – срібну сережку, яку можна замовити або отримати в подарунок до замовлення.