Спонука до щасливого життя у новій колекції Katimo

Нова колекція Katimo – маніфест гедонізму, спонука до щасливого та вільного життя. Її основний меседж про те, що слід святкувати життя кожен день та не берегти щось для особливого випадку. Не чекати виняткового приводу, щоб одягнути улюблену сукню, адже кожен день вже є причиною для щастя. І хоча ця ідея була сформована задовго до війни, наразі вона набула ще більшого сенсу.

Кожна колекція Katimo культивує образ жінки та підкреслює її особливості. Ця колекція – не виняток. Прообразом та натхненням стала Україна. Сильна, смілива, непокірна та фантастично красива. Красу передає палітра кольорів, яка символізує квітучу Україну. Васильковий, жовтий, глибокий зелений, рожевий, помаранчевий – відтінки, що майорять у весняних українських садах. В цих кольорах представлені невагомі сукні, сорочки та штани вільного крою. Окрім цього, до колекції увійшли подовжені жакети, міні- та міді-спідниці, а також вже постійні для бренду тренч, та одяг із в’язаними вставками ручної роботи – футболка та сукня.

Також важливим елементом колекції стала фурнітура у вигляді пролісків, що символізують надію та перемогу добра над злом. Деякі вироби прикрашені латунними булавками з оздобленням з натурального каменю. Вони отримали назву safety pins, бо ми в Katimo віримо, що цей аксесуар є магічним оберегом від лихих сил. 


«Я впевнена, що мода — це голос часу і ця колекція — мій спосіб розповісти Світові про Україну. Показати, яка вона сильна та вільна. В наш дім постукала біда, але ми знайшли силу в слабкості, страх став сміливістю, а відчай — єдністю.Наша місія важлива і життєстверджуюча, ми хочемо, щоб жінки, які носять Katimo, зберегли у своїх серцях любов та надію. Наш обов’язок зараз – дати їм це почуття віри у світле майбутнє. Тому сьогодні в Katimo, незважаючи ні на що, ми продовжуємо займатися тим, що вміємо найкраще — створювати гарний одяг», – Катя Тимошенко, засновниця Katimo.

Нова колекція Katimo вже у продажі на сайті katimoclothes.com та у магазині бренду на вул. Рейтарській 19 а. Частина прибутку йде на підтримку Збройних Сил України.